PL GB DE
ec baner -->

 

KREDA PRZEMYSŁOWA

Stosowana do pisania po: metalu, papierze, kamieniu, papie, suchym i mokrym drewnie, oponach, workach, skrzyniach i innych materiałach. Zostawia trwały, wyraźny ślad – widoczny nawet z większych odległości. Stosuje się ją w przemyśle drzewnym, w nadleśnictwach do wycinki drzew, w przemyśle wulkanizacyjnym, w logistyce, w przemyśle metalurgicznym, szklarskim, jest wykorzystywana również przez policjantów. Dodatkową cechą jest możliwość pisania na materiałach mokrych, umieszczonych pod wodą, wykorzystuje się ją również do czytników UV. Wysokiej jakości kreda do zaznaczeń to doskonały wybór, kiedy szukamy niezawodnych rozwiązań.

KREDA NIEZMYWALNA TYPU A – PRZEMYSŁOWA FLUORESCENCYJNA DO CZYTNIKÓW

Podczas oznaczania kluczowych elementów istotne jest korzystanie z produktów gwarantujących wysoką wydajność i skuteczność. Właśnie taka jest kreda przemysłowa, szeroko wykorzystywana we wspomnianych branżach. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć ją w wielu kolorach – biała, żółta czy czerwona. Wszystko oczywiście zależy od indywidualnych potrzeb zamawiającego. Zrozumienie oczekiwań nabywców pozwala nam wychodzić im naprzeciw.

KREDA NIEZMYWALNA – NAJWYŻSZY STANDARD

Tworząc naszą ofertę, stawialiśmy przede wszystkim na wybór produktów, do których wykonania wykorzystane zostały najlepsze materiały. Takie podejście gwarantuje całkowitą satysfakcję ze strony kupującego. Proponowana przez nas kreda techniczna spełni wszystkie oczekiwania i doskonale sprawdzi się podczas wykonywania wielu prac. Dzięki wykorzystaniu najnowszej i efektywnej technologii potrafimy realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia i tworzyć wyłącznie pierwszorzędne produkty. Jeśli zatem interesuje Państwa opcja typu kreda niezmywalna, to zdecydowanie zachęcamy do transakcji.

KREDA TECHNICZNA A1 CZERWONA B1 KREDA TECHNICZNA A1 BIAŁA B2 KREDA TECHNICZNA A1 ŻÓŁTA B3
KREDA TECHNICZNA A1 CZARNA B4 KREDA TECHNICZNA A2 BIAŁA B5 KREDA TECHNICZNA A2 ŻÓŁTA B6
KREDA TECHNICZNA A2 CZARNA B8 KREDA TECHNICZNA A2 CZERWONA B11 KREDA FLUORESCENCYJNA A3 B8
KREDA FLUORESCENCYJNA A4 B8

O Nas | Cennik | Dodatkowe informacje